A frissen induló tanfolyamok esetén (ahol még nincs meglévő csoport) a beiratkozás és befizetés mindig legkésőbb az első óra előtt történik. Már működő tanfolyamok esetén normál, 8 alkalmas tanfolyam (pl. Kezdő I. után a Kezdő II.-re a beiratkozás) a működő kurzus 7. alkalmával történik, intenzív, 16 alkalmas tanfolyam esetén pedig a működő kurzus 12.alkalmával. A minimum létszám a kurzusokon 6 fő. Amennyiben a minimum létszám nem jön össze, a tanfolyam nem indul. Ha viszont a résztvevők úgy döntenek, lehet létszám alatti kurzus is, ilyenkor arányosan fizetik a minimum létszám díját. A létszám alatti kurzusokon kedvezmények nem érvényesíthetők. A befizetések mindig a következő 8 (intenzív tanfolyam esetében 16) alkalmas egységre érvényesek. Ha valaki a beiratkozásról lemarad, de szeretne csatlakozni a csoporthoz, azt a tanfolyamok félidejéig teheti meg, de ebben az esetben is a teljes kurzus díja fizetendő.