Jelenlegi áraink

Csoportos (tanfolyami) órákra a 2023-ban induló tanfolyamokra:

• Felnőtt tanfolyami árak: 52.000 Ft/fő/ tanfolyam, ami 16 alkalom *120 perc (minimum 6, maximum 14 fő részvétele esetén)
  • Esküvői tanfolyami árak:
    45.000 Ft/pár/ tanfolyam ami 6 alkalom *90 perc (mindkét esetben minimum 3, maximum 7 pár beiratkozása esetén), vagy
    60.000 Ft/pár/ tanfolyam ami 9 alkalom *90 perc (mindkét esetben minimum 3, maximum 7 pár beiratkozása esetén)
  • A csoportos órákra lehetőség van 1-1 alkalommal ellátogatni. Ennek díja felnőtt tanfolyamon 6.500 Ft/ fő a 120 perces órán, esküvői tanfolyamon 11.500 Ft/pár, a 90 perces órán.

Magánóra, szalagavató, és céges árajánlathoz lépj kapcsolatba a tánciskolával, egyedi ajánlatot tudok adni.

Iskolai-óvodai tanfolyamok esetén az iskolában/óvodában meghirdetett árak érvényesek (az intézménnyel egyeztetve).

További tanfolyami információk (beiratkozás, órajegy) és egyéb kedvezmények tanfolyamra, szalagavatóra, esküvői táncra ide kattintva olvashatók.

Ha szeretnél velem kapcsolatba lépni, kattints ide!