Évi az általunk választott zenére teljesen ránk szabott és egyéniesített koreográfiát tanított be nekünk. Egyikünknek sem volt táncos múltja, így Évi az alapoktól kezdve építette fel nekünk a koreográfiát, nagyon türelmes volt velünk és ami láthatóan nem ment, arra nagyon kreatívan kitalált valami más figurát, amit meg is tudtunk valósítani. Az időpontok és helyszínek megválasztásában is nagyon rugalmas volt, a korai órákat és a nagyon késői órákat is bevállalta, így munka mellett is kényelmesen volt idő betanulni a táncunkat. Mindenki el volt ájulva, hogy mire vagyunk képesek, nagyon látványosra sikeredett a táncunk, senki nem hitt a szemének, hogy minket lát 🙂 Évi kihozta belőlünk a maximumot! Ha táncolásra adjuk a lábunkat a jövőben 🙂 biztosan újra Évit választjuk majd!

Móni ajánlása e-mailben

Móni ajánlása a tánciskola facebook oldalán