Suzy és Balázs külföldön élnek, így nagyrészt online táncoktatással oldottuk meg a koreográfia betanulását. A csárdás-mix táncukban volt bőven nehézség, mégis szépen vették az akadályokat.

Ajánlásuk szövege:

“Évit mindenkinek csak ajánlani tudjuk!! Ha egy különleges és egyedi táncot szeretnétek, akkor benne nem fogtok csalódni! Igazi profi, aki érti a dolgát és nem mellesleg egy igazán kedves, vicces ÉS türelmes tánctanár! 😊 Esküvői meglepetés tánc miatt fordultunk kedves Évihez. Mivel mi külföldön élünk, ezért sajnos csak 2 hetünk volt betanulni egy viszonylag (számunkra) nehéz koreográfiat, amit sikerült hála Évinek összehoznunk. Arról persze nem is beszélve, hogy mindketten falábúak vagyunk. 😄 Bár a táncot folyamatosan a ritmus mellé léptük, viszont a koreográfia olyan nagy sikert aratott, hogy a násznép visszatapsolt minket, úgyhogy kétszer kellett eltáncolnunk az esküvőn! Mondanom sem kell, hogy a táncunk nagyot dobott az esküvőn, és azóta is halljuk a násznéptől, hogy milyen fantasztikus volt a táncunk.
Nagyon hálásak vagyunk Évinek, hogy rátaláltunk. Köszönjük azt a végtelen türelmét és az időt, amit ránk szánt. Az órák minden egyes percét élveztük!! Köszönünk szépen mindent! 🥰❤️
Suzy és Balázs
Az ajánlás képe:
Néhány fotó a táncukról:
A teljes koreográfiájuk pedig itt látható.