Kezdő táncosok részére társastánc tanfolyam indul

A tanfolyami órák vasárnaponként, 15:00-17:00 között lesznek megtartva.
Beiratkozás előzetesen: e-mailes jelentkezés alapján (info@evatanciskolaja.hu) Az előzetesen beiratkozók 10 % kedvezményben részesülnek.
Ingyenes bemutató óra, és beiratkozás a tanfolyamra személyesen 2018. 02. 04., 15:30-16:30.
Az ingyenes bemutató órán bárki részt vehet, a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az info@evatanciskolaja.hu e-mail címen lehet január 30-ig.

Párt nem muszáj hoznod, mivel párcserével táncolunk. A váltócipődet és a jókedvedet viszont ne hagyd otthon! 🙂

További információk a beiratkozásról, kedvezményekről itt, a tanfolyamok menetéről itt, öltözékről és egyéb kérdésekről itt olvashatóak.

Részvételi díj

8 alkalom, alkalmanként 120 perc, 15.000 Ft/fő

NYEREMÉNYJÁTÉK!
A december 20-ig befizető tanfolyami résztvevők között a tanfolyam első alkalmával sorsolást rendezünk. A szerencsés nyertes 1 db 90 perces magánórát nyer tánciskolánkban, mely február 28-ig váltható be. Egy pár (vagy személy) maximum egy ingyenes magánórát válthat be, előre egyeztetett időpontban, a pár által biztosított budapesti helyszínen.

Budapest, 1154, Pörge u. 90. (bejárat a Nádastó park felől)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!