Ha szeretnél megtanulni táncolni, a nyitás után várunk intenzív kezdő társastánc tanfolyamunkra!

Mire számíthatsz? Nem koreográfiák, lépés-sorok, hanem tényleges vezetés és követés. Több táncstílus, hogy megtanuld felismerni a zenét és a stílust. A csoport igényének megfelelő tempó. Csak a saját partnereddel (és a tanárral) táncolsz.

A tanfolyami órák előre egyeztetett időponttól várhatóan, péntekenként 18:00 – 20:00 között és vasárnaponként 17:00-19:00 között lesznek megtartva. (A tánciskola az változtatás jogát fenntartja, a jelentkezőkkel történt előzetes egyeztetés mellett.)

Jelentkezni az info@evatanciskolaja.hu e-mail címen lehet.

Részvételi díj: 16 alkalom, alkalmanként 120 perc, 40.000 Ft/fő/16 alkalom
Kipróbálnád? Gyere el egy alkalomra! Az alkalmi jegy 5.000 Ft / fő, ami az adott alkalmon való részvételre jogosít 120 perc erejéig.

Helyszín: 1154 Budapest, Pörge u. 90. (bejárat a Nádastó park felől)

A váltócipődet és a jókedvedet ne hagyd otthon!

További információk a beiratkozásról, kedvezményekről itt, a tanfolyamok menetéről ittöltözékről és egyéb kérdésekről itt olvashatóak.