2023. február 1-jén 17 éve, hogy megnyitottam tánciskolámat, az Éva Tánciskoláját, ahol a páros táncok igen széles palettáját nyújtom a táncolni vágyóknak.

Miért jó hozzám fordulni, ha táncolni szeretnétek?

• – Mert teljesen rugalmasan, mindent (időpont, helyszín, zene, koreográfia, tanulási tempó) hozzátok igazítva történik a táncoktatás.
  • – Mert nem ismerek lehetetlent.
    Sok kihívással találkoztam már az évek során. Néhány ezek közül: különböző mozgásproblémák, amik között volt ami műtétek következtében a normál lépést is lehetetlenné tette, hallássérült, látássérült táncosok, extrém zene (hard rock, heavy metál – esküvőre, vagy épp reneszánsz ballada), olyan ruha, ami “csak jön utánam”, azaz nem léphetsz hátra, mert rálépsz, olyan ruha, amiben enni is nehéz, mert a kezed nem tudod felemelni vízszintesig sem… és még sorolhatnám – de mindenkinek lett végül egy csodás tánca, amilyet megálmodott.
  • – Mert a távolság sem akadály.
    A pandémiát évekkel megelőzően is rendszeresen, és mindig nagy sikerrel tanítottam online is jegyespárokat, ez azóta is bevett gyakorlat nálam.
  • – Mert már az órákon is bulihangulat van.
  • – Mert a táncotok, a táncórátok tényleg rólatok szól.
    Olyan zenékre, olyan figurákat, mozdulatokat tanítok nektek, amilyen a ti ízléseteknek és igényeiteknek megfelelő, abban a tempóban, ahogy nektek jó.
  • – Mert minden részletre figyelek – nem ér meglepetésként, ha a ruhád “csak jön utánad”.
  • – Mert türelemmel és jókedvvel, de mindig részletesen elmagyarázom, hogy mi az, amire éppen figyelj, hogy szebb legyen a táncod.
  • – Mert nálam többféle garanciát is kapsz.
  • – Mert a lelki támogatás (és sok fizikai segítség) nem csak a táncórákon, de az esküvőn is elérhető, hiszen szívesen részt veszek a Nagy Napon is – amennyiben szeretnétek.
  • – Mert 17 év esküvőinek tapasztalatával tudok segíteni, hogy AZ a nap tényleg tökéletes legyen.

Ha koreográfiát szeretnétek, akkor magánórán, ha általánosságban táncolni tanulni, akkor akár csoportos órán is tanulhattok nálam.