Ha szeretnél megtanulni táncolni, várunk intenzív kezdő társastánc tanfolyamunkra!

Mire számíthatsz? Nem koreográfiák, lépés-sorok, hanem tényleges vezetés és követés. Több táncstílus, hogy megtanuld felismerni a zenét és a stílust. A csoport igényének megfelelő tempó. Csak a saját partnereddel (és a tanárral) táncolsz.

A tanfolyami órák időpontja módosult, március 25-tól várhatóan, péntekenként és vasárnaponként 18:00 – 20:00 között lesznek megtartva. (A tánciskola a változtatás jogát fenntartja, a jelentkezőkkel történt előzetes egyeztetés mellett.)

Jelentkezni az info@evatanciskolaja.hu e-mail címen lehet 2022. március 16-ig.

Részvételi díj: 16 alkalom, alkalmanként 120 perc, 44.000 Ft/fő/16 alkalom
Kipróbálnád? Gyere el egy alkalomra! Az alkalmi jegy 5.500 Ft / fő, ami az adott alkalmon való részvételre jogosít 120 perc erejéig. A tanfolyam kezdete előtt 2 héttel, azaz március 11-én, pénteken 19:00-20:00 között ingyenes kipróbálási lehetőséget biztosítunk. A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az info@evatanciskolaja.hu, vagy az evatanciskolaja@gmail.com e-mail címen lehet, 2022. március 3-ig.

A váltócipődet és a jókedvedet ne hagyd otthon!

További információk a beiratkozásról, kedvezményekről itt, a tanfolyamok menetéről ittöltözékről és egyéb kérdésekről itt olvashatóak.

Budapest, 1154, Pörge u. 90. (bejárat a Nádastó park felől)